Saftirik Greg Serisinde Büyük İndirim


Yayın Tarihi: 20.04.2019 15:21 Güncellenme Tarihi: 20.04.2019 18:20
Kampanya
Saftirik Greg Serisinde Büyük İndirim

 

Saftirik Greg'in Günlüğü Serisi - 13 Kitaplık Set 50 indirim ile satışta hemen satın almak için tıklayın..

Saftirik Greg Serisi 13 Kitap Set

SET İÇERİSİNDEKİ KİTAPLAR:
Saftirik 1 - Greg'in Günlüğü
Saftirik 2 - Rodrick Kuralları
Saftirik 3 - Türünün Son Örneği
Saftirik 4 - İşte Şimdi Yandık
Saftirik 5 - Ama Bu Haksızlık
Saftirik 6 - Panik Yok
Saftirik 7 - Ah Kalbim
Saftirik 8 - Batsın Bu Dünya
Saftirik 9 - Bende Bu Şans Varken
Saftirik 10 - Hey Gidi Günler
Saftirik 11 - Karışık İşler Bunlar
Saftirik 12 - Tam Bir felaket
Saftirik 13 - Eridik Bittik!

Epsilon Yayınları tarafından serinin 13 kitabı bir araya getirilerek yayınlanan Saftirik Greg'in Günlüğü Kitap Seti, Jeff Kinney tarafından kaleme alınmıştır. Tüm dünyada çocuklar tarafından ilgiyle takip edilen Saftirik Greg'in Günlüğü, eğitici konuları eğlence ile birleştiriyor ve The New York Times'ın en çok satanları arasında yer alıyor. 

Saftirik Greg'in Günlüğünden Maceralar

Serinin içinde yer alan ilk kitapla Saftirik Greg'i tanırız. Ortaokula yeni başlayan Greg herkese ve özellikle diğer çocuklara kendini kanıtlamaya çalışır.
Devam eden 2. kitapta yaz tatilinden dönen Greg'in tatilde başına gelen ve kimsenin haberdar olmasını istemediği bir olayı bilen abisi Rodrick, olayı herkese anlatacağını söyleyerek Greg'i köşeye sıkıştırır.
3. kitapta Greg'i saftiriklikten kurtarmak için babası harekete geçer, onu etkinliklere yönlendirir ama başarılı olabilecek mi bilinmez.
4. kitapta yaz tatilini evde bilgisayar oyunu oynamakla geçiren Greg'in annesinin onun için planladığı bambaşka aktivitler var, peki kimin istedikleri yapılacak?
5. kitapta büyümenin zorlukları, okul partileri, değişikliklerle tek başına mücadele etmeye çalışan Greg'in maceralarını görürüz.
6. kitapta okul malına zarar verilir ve Greg şüpheli duruma düşer. Oysa o masumdur. Bu sırada kar yağışı ile bütün aile eve hapsolurlar ve Greg karlar erirse okulda başına gelecekleri bilirken, bir yandan da ailesiyle evde hapis kalma arasında sıkışır kalır. Hangisi daha zordur?
7. kitapta sevgililer günü dansına tek başına gitmek istemeyen Greg kendisine bir kız arkadaş bulmaya çalışır, sonunda da bulur. Fakat bir gece içinde her şey değişebilir.
8. kitapta Greg'in en yakın arkadaşı Rowley kendisine bir kız arkadaş edinince Greg yalnız kalır. Şimdi yeni bir yol çizmelidir kendisine.
9. kitapta ailesi ile çıktığı seyahatte Greg'in başına gelmeyen kalmaz. Kötü oteller, kötü yemekler ve en fenası da hırsızlar.
10. kitapta bütün mahalle eskiye özlem duyarak elektronik aletlerin fişlerini çekerler. Ama Greg eski günleri onlar kadar çok özlemiyordur doğrusu.
11. kitapta Greg bir yandan annesinin bilgisayar oyunu oynamaması konusundaki baskısıyla boğuşurken, bir yandan da cadılar bayramı partisine gitmek durumunda. Peki nasıl olacak bunların hepsi?
12. kitapta noel tatilinde Greg ve ailesi reklamlarda anne ve babanın yıllar önce evlendikleri zaman gittikleri tatil yerini görürler. Bu noel tatilini burada geçirmeye karar veren Greg ve ailesi yola çıkarlar. Önce uçak vakti ertelenir, ardından bavullar karışır ve tatil yerine vardıklarında içtikleri suyla bütün ailenin bağırsakları bozulur. Tatil her şeye rağmen güzel midir?
13. kitap Saftirik Greg'in film günlüğü, filme çekilen Saftirik Greg'in Günlüğü'nün senaryolarına, kostüm tasarımlarına ve fotoğraflarına hep birlikte bir bakış.

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kabul Et